Obowiązkowy post powitalny

Nie lubię postów powitalnych na blogach. Nigdy nie wiem czy napisać “hej” czy “witajcie”, albo czy w ogóle coś pisać, bo przecież i tak przeczytają to cztery osoby, którym uparcie będę podsyłał linki.
Alphabeton to mój drugi blog który chce kręcić trochę dłużej, kiedyś pisałem na Coolturach, których pewnie nie znacie, nie chcecie znać, i raczej już nie istnieją. Tam gadałem o wszystkim i o niczym, tutaj będę narzekał na to, jakie to teraz gry AAA są niedobre, wydawcy trzepią na nas hajs, a indyki to takie kochane, prawie darmowe stworzonka, manna z nieba, pokarm bogów i tak dalej. Oczywiście zaraz po napisaniu takiego tekstu polecę szarpać w niedorobionego Battlefielda na uroczo kurzącej się konsoli, a potem ochoczo wydam stertę pieniędzy na kolejną zbroję dla konia, ale taki już jestem, że jedno piszę, drugię robię. Więc raczej nie radzę wierzyć w te wszystkie brednie tutaj.
Zaraz ktoś zapyta: “A co ty tu tak właściwie robisz, gimbusie? Masz jakieś doświadczenie dziennikarskie?”
No w sumie nie mam. Nie nagrywałem filmików z Minecrafta na YouTube, nie współpracowałem nigdy z Orange, ani też nie pracowałem jeszcze w Techlandzie (co w sumie nie jest niczym dziwnym, bo nie mają jeszcze prawa mnie zatrudnić). Zarówno pod względem branżowym, jak i blogerskim średnio to wygląda. Huh, przynajmniej Klout niedługo doleci mi do 50, wtedy będę mógł się chwalić, że jestem wielkim influencerem, zupełnie jak Baron Atari!
To by chyba było na tyle z przedstawienia postaci. Mam nadzieję że motywacji starczy mi na dłużej niż dwa tygodnie, a promki będą płynąć.
Do przeczytania!
K.

Advertisements

2 thoughts on “Obowiązkowy post powitalny

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s